Hawaii

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Hawaii

Īpašums pārdošanai Havaju salās

Havaju salas ir izolēta vulkāna arhipelāgs Klusā okeāna centrālajā daļā. Salas ir plaši pazīstamas ar klintīm, ūdenskritumiem, tropu veģetāciju un zelta, sarkanām, melnām un pat zaļām smilšu pludmalēm. Honolulu ir galvaspilsēta un ir visvairāk apdzīvotā pilsēta, un tā atrodas Oahu.

Tās ir arī viena no abām valstīm, kurās Alaska nepieder tā sauktajām Amerikas Savienotajām Valstīm.

Galvenās arhipelāga salas ir astoņas: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui un Havaju salas. Pēdējais ir arī lielākais, un to bieži sauc par "Lielo salu", lai izvairītos no sajaukšanas ar valsti.

Havaju salas ir 50. amerikāņu valsts un jaunākais stāvoklis, kas tika pievienots 1959. gadā. Havaju salas ir vienīgā valsts Amerikā, kas sastāv tikai no salām.

Tā kā salās ir nedaudz vairāk nekā miljons iedzīvotāju, tā ir astotā mazākā valsts Amerikā un 11. vismazāk apdzīvotā.

Fakts, ka iedzīvotāji nav lieli, var būt saistīts ar augstajām dzīves dārdzībām un augstajiem nodokļiem, kas saistīti ar Havaju salām. Iedzīvotāji maksā gandrīz trīs reizes lielāku valsts vidējo rādītāju.

Februārī Darba un darba attiecību departaments paziņoja, ka Havaju salas februārī ir pievienojušas 2300 darbavietas un bezdarba līmenis bija 2,1%. Tas ir viens no zemākajiem bezdarba rādītājiem valstī.

 Ko šī dārgo īpašumu kombinācija pārdošanai Havaju salās, dārgi uzturēšanās izdevumi un neliels Havaju nekustamā īpašuma tirgus iedzīvotāju skaits 2018. gadā? Vai tas ir tirgus pircējiem vai paradīze pārdošanai Havaju salās? Vai Havaju nekustamā īpašuma tirgus izjūt svarīgu vilni, vai tas ir uz katastrofas sliekšņa?

Gada simt ASV metropoles teritoriju vērtējumā Honolulu pilsēta ieņēma 67. vietu saistībā ar paredzamo pārdošanas apjomu un cenu pieaugumu. Pēdējā gada laikā tas reģistrēja cenu pieaugumu 3,11% un īpašumu pārdošanai Havaju salās par 1,43%.

Īpašuma pārdošanas cenas Havaju salās, vienģimeņu cenas Oahu ir palielinājušās par 2,7% no 2016. gada līdz 2017. gadam, un eksperti prognozē, ka vidējā cena varētu pieaugt 2018. gadā.

Havaju nekustamā īpašuma tirgus jau sen ir bijis nepārtraukts svinības vai bada stāvoklis. Tas ir ideāli piemērots visaugstāk bagātīgākai pārdošanai Havaju salās pārdotajām īpašībām, taču tas bieži vien sniedz nelielas iespējas iedzīvotājiem, kas lielākoties strādā pakalpojumu un viesmīlības nozarē. 2018. gads varētu mainīties, jo vairāk investoru vēršas pie Havaju īpašumiem, kas ir mazāki nekā tikai divi un trīs simti kvadrātmetri, lai nodrošinātu mājokli par pieņemamāku cenu.

Labākās vietas, kur dzīvot Havaju salās, ir Honolulu, tā ir lielākā pilsēta Havaju salās, un tās nosaukums nozīmē "aizsargātu ostu" un bauda dažus augstākos jebkuras valsts dzīves līmeņus un zemu noziedzības līmeni. Pilsētas stāvoklis ļauj tai darboties kā vārti uz tūrismu pārējām salām.

 Paia ir iecienīta vieta daudziem Havaju salām, jo ​​tā ir mazāk tūristu un autentiskāka pilsēta.

Mazais Paia tirgus apgrūtina prognozi, ka Honolulu tirgus, kas ir reģistrējis nelielu, bet nemainīgu pieaugumu.

Havaju salas var brīvi izbaudīt vēl vienu gadu, kad Havaju salās pārdodamo īpašumu vidējās vērtības ir pieaugušas, un tā paliks viena no dārgākajām vietām valstī.

  •  
    Pārcelšanās uz Havaju salām. Expatriate un dzīvo Havaju salās

        Kurš no jums nekad nav sapņojis par savu dzīvi relaksējošu? Varbūt vienā no šīm brīnišķīgajām vietām, kur tas nav iespējams, nav ekstāzes. Un, ja mēs jums pateicām, ka nekustamā īpašuma pirkšana vienā no šīm vietām varētu izrādīties ikdienas monotonijas risinājums? Jā, šodien mēs Realigro ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 10574

PARDOŠANA Privātmāja, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

4,161,721.73EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

790 m²
Samazinājies no 8.000.000 $ Private gated marina / golfa kopienā..
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB